تاریخچه شرکت انرژی بخارصنعت

انر‍ژی بخارصنعت برای اولین بار درایران وخاورمیانه موفق به تولید دیگ بخار كوره بالا طرح استانداردکیسل آلمان با طراحی برترسال 2012 اروپا گردید.

این بویلر بخار نسبت به دیگ بخار های طراحی BS 2790 دارای راندمان حرارتی فوق العاده بالاتری بوده ومصرف انرژی آن 30درصدكمتر می باشد.

 شركت انرژی بخارصنعت باهمكاری بازرسی كیفیت واستاندارد ایران نسبت به بازدید دوره ای وصدورپلاک بازرسی ادواری توسط بازرسی كیفیت استانداردایران اقدام مینماید.لذااز متقاضیان محترم خواهشمنداست باواحد خدمات فنی شركت انرژی بخارصنعت تماس حاصل فرمایند.

انرژی بخارصنعت درسال 1390 اقدام به صادرات گسترده دیگ آبگرم دارای پلاک استاندارد به كشورجمهوری آذربایجان نمود.

شرکت انرژی بخارصنعت دو دستگاه بویلر روغن داغ 4میلیون کیلوکالری در ساعت برای یکی از بزرگترین پروژه های داخلی طراحی و تولیدنمود.

**شركت انرژی بخار صنعت درسال 1388 اقدام به صادرات گسترده دیگ بخار به تعداد 36 دستگاه به كشور ونزوئلا و تعداد6 دستگاه به كشور بولیوی نمود.

شركت انرژی بخار صنعت موفق شد برای اولین بار دربصره عراق خط تولید موادغذایی راه اندازی نماید.

شركت انرژی بخار صنعت یك دستگاه دیگ بخار در داغستان روسیه راه اندازی نمود . این دستگاه اواخر سال 87 به این كشور صادر گردیده بود.این دستگاه در یک کارخانه تولید پلاستوفوم به کار گرفته شد.

شركت انرژی بخار صنعت 9 دستگاه دیگ بخار 5تن به جمهوری آذربایجان صادر كرد.

شركت انرژی بخار صنعت  باهمكاری یك شركت ازبكستانی ، 30% از محصولات خود را به صورت CKD در كشور ازبكستان مونتاژ و آنها را درآسیای میانه به بازار عرضه مینماید. در این طرح كه در كارخانه ای كه بالغ بر 60 هكتار زمین و7000 متر

سالن تولید، انجام می شود یكی از مهم ترین پروژه های ساخت دیگ بخار در خارج از كشور و فروش دانش فنی در آسیای میانه محسوب می شود.

**شركت انرژی بخار صنعت در راستای حمایت از حقوق مصرف كنندگان :محصولات خود را مجهز به سیستم پیشرفته ضد وكیوم نموده است . این سیستم در مواقع اضطراری واردعمل شده و به سرعت از وكیوم وسوختن دیگ های بخار تولیدی این

شركت جلوگیری می كند.خریداران محصولات شركت انرژی بخار صنعت می توانند با تماس با واحد خدمات مهندسی شركت ازاین سیستم بهره مند گردند**

صادرات 7دستگاه دیگ بخار 10 تن به ارمنستان

آخرین خبر

انر‍ژی بخارصنعت برای اولین بار درایران وخاورمیانه موفق به تولید دیگ بخار كوره بالا طرح استانداردکیسل آلمان با طراحی برترسال 2012 اروپا گردید.

ادامه مطلب...